آموزش ست کردن شلوار جین با بوت مردانه

آموزش ست کردن شلوار جین با بوت مردانه یکی از لباس هایی که پایه ثابت فصل های سرد سال می باشد، شلوار جین است. در هوای سرد، ترکیب شلوار جین با یک جفت بوت زیبا، به استایل شما جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد می‌بخشد.توجه داشته باشید که یک اشتباه کوچک در نحوه ست کردن شلوار جین با بوت مردانه ، ممکن است ظاهری خنده دار و زشت برای شما رقم بزند.

اگر نمی دانید این دو آیتم مهم زمستانی را چگونه باید با یکدیگر استفاده کنید، نا امید نشوید و ادامه مطلب را دنبال کنید. در ادامه مطلب چند راهکار مختلف جهت ست کردن شلوار جین با بوت مردانه، به شما ارائه خواهیم داد تا در روز های سرد سال به روز و خوش استایل باشید.

آموزش ست کردن شلوار جین با بوت مردانه

برقراری تعادل میان بوت مردانه و شلوار جین

اصل اولی که در ست کردن شلوار جین با بوت مردانه باید رعایت کنید، برقراری تعادل میان بوت و شلوار می باشد. به موارد زیر توجه کنید.

  • ترکیب بوت چلسی با شلوار جین بلند و گشاد یک گزینه نادرست است.
  • ترکیب بوت بلند با شلوار جین بلند نیز یک انتخاب نادرست است.
  • ترکیب شلوار جین بسیار کوتاه با بوت بسیار کوتاه نیز به هماهنگی مناسبی نخواهد داشت.

به طور کلی شلوار جین شما نباید بر روی بوت مردانه زمستانی و یا داخل آن قرار گیرد.همچنین نباید اندازه آن قدر کوتاه باشد که قسمت زیادی از ساق پاهایتان آشکار شود. بهترین انتخاب برای ست کردن شلوار جین با بوت مردانه، تهیه یک جین، با سایز متناسب است که کمی بالا تر از بوت هایتان قرار گیرد.

انتخاب کردن رنگ برای بوت و شلوار جین

برای ارزیابی چگونگی ترکیب شلوار جین با بوت، لازم است توجه داشته باشید که امروزه انواع متنوعی از بوت و شلوارهای جین وجود دارند. (مگر اینکه بوت و شلوار جین، هر دو مشکی باشند) همچنین باید ذکر کرد، دو رنگی که تفاوت بسیار زیادی در میان شان وجود دارد نیز مناسب نیستند.

لازم است بیان شود که اغلب شلوار جین‌های تیره با اکثر بوت‌ها به شکل زیبایی ترکیب می‌شوند. اگر در انتخاب رنگ گیج شدید، می توانید یکی از آیتم ها را با رنگ خنثی انتخاب کنید و دیگری را به هر رنگی که دوست دارید. در این صورت دوگانگی میان بوت و شلوار پیش نخواهد آمد.همچنین باید اشاره کرد که یک قاعده عمومی در ترکیب رنگ بوت و شلوار جین وجود دارد: با افزایش روشنایی شلوار جین، مناسب است که رنگ بوت نیز روشن تر باشد.

شلوار جین در داخل بوت قرار گیرد یا خیر؟

در زمان های قدیم فرو کردن شلوار جین، داخل بوت مردانه مرسوم بود و همه به دنبال جین‌های تنگ می‌گشتند تا در داخل بوت‌هایشان جا بیافتند، اما امروزه مناسب است شلوار جین خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که کمی از ساق بوت‌هایتان بالاتر باشد و داخل آن نفوذ نکند. تنها در شرایط خاص مانند بودن در سربازی، فرو کردن شلوار جین داخل بوت‌ها جذاب به نظر می‌آید.

چند راه مختلف جهت ست کردن شلوار جین با بوت

  • استایل مشکی

اگر قصد پذیرفتن هیچ ریسکی را ندارید و می خواهید ظاهری ساده، جذاب و مرموز داشته باشید، در این صورت استفاده از بوت های مشکی چرم و جین مشکی می تواند شما را به مراد دلتان برساند. رنگ مشکی هرگز قدیمی نمی‌شود و یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای ترکیب شلوار جین با بوت محسوب می‌شود.

از آن گذشته، داشتن یک بوت مشکی رنگ بسیار کمک کننده است. در شرایطی که احساس گیجی می کنید، رنگ مشکی به کمک شما خواهد آمد و تقریبا با همه چیز ست می شود. همچنین استایل بسیار مرموزی را به شما ارائه خواهد داد.

ست شلوار جین با بوت در محل کار

پوشیدن لباس های فرم گشاد و زشت خیلی وقت است که در محل های مختلف کار برچیده شده است، اگر شما نیز جزو افرادی هستید که لباس های محل کارتان را خودتان انتخاب می کنید، استفاده از یک بوت چلسی کوتاه و شلوار جین تیره می تواند ظاهری رسمی و در عین حال زیبا به شما ببخشد.

استفاده از شلوار جین سفید

درست است که استفاده از شلوار جین سفید در میان اغلب مردم مرسوم نیست و آن را تنها برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مناسب می دانند، اما اگر به درستی با بوت های تان استایل شوند، می توانند ظاهری جذاب و مدرن به شما هدیه دهند. برای ترکیب شلوار جین با بوت، انتخاب شلوار جین سفید و بوت مشکی یا تیره به شدت جذاب است.

این ترکیب، تنها مدلی است که موجب کنتراست (اختلاف یا تضاد) بی نظیری در استایل شما خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *